$8.50
$8.83
Compare Price
You save
$0.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL3840
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL3840 Retaining Ring
Item:
#1137103
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL3840 |
| Manufacturer Part # | BL3840 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett BL3840 Retaining Ring
$8.50
$8.83
You save
$0.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL3840 Internal Snap Ring, Blodgett 1000 1048 1060 1200 1201 1214 999
