$527.81
$621.16
Compare Price
You save
$93.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett BL41093
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL41093 Ignition Module
Item:
#1142349
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL41093 |
| Manufacturer Part # | BL41093 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett BL41093 Ignition Module
$527.81
$621.16
You save
$93.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL41093 Ignition Module

