Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett BL54510
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL54510 Pilot Bracket
Item:
#1138131
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL54510 |
| Manufacturer Part # | BL54510 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL54510 Pilot Bracket
