Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL57025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL57025 Tube 7/8 Id Silicone Braided
Item:
#1197131
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL57025 |
| Manufacturer Part # | BL57025 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett BL57025 Tube 7/8 Id Silicone Braided
$14.94
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL57025 Tube 7/8 Id Silicone Braided

