Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL60121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL60121 Hand Shower Spray Head
Item:
#1194830
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL60121 |
| Manufacturer Part # | BL60121 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett BL60121 Hand Shower Spray Head
$317.50
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL60121 Hand Shower Spray Head
