Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL61733 Drain Strainer
Item:
#1216968
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL61733 |
| Manufacturer Part # | BL61733 |
| Height | 0.05" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett BL61733 Drain Strainer
$36.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL61733 Drain Strainer
