Free Shipping
Free Shipping
$11,368.87
$19,210.00
Compare Price
You save
$7,841.13
(41%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett CTBR SINGLE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett CTBR SINGLE Conv Oven Half Size Sgl Electric Rh Hinge
Item:
#1906279
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | CTBR SINGLE |
| Manufacturer Part # | CTBR SINGLE |
| Height | 28.25" |
| Width | 30.25" |
| Depth | 25.13" |
| Weight | 295 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett CTBR SINGLE Conv Oven Half Size Sgl Electric Rh Hinge
$11,368.87
$19,210.00
You save
$7,841.13
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett CTBR SINGLE Conv Oven Half Size Sgl Electric Rh Hinge