$58.52
$60.77
Compare Price
You save
$2.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett D0128
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett D0128 Halogen Bulb 12v 20w
Item:
#1450158
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | D0128 |
| Manufacturer Part # | D0128 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett D0128 Halogen Bulb 12v 20w
$58.52
$60.77
You save
$2.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett D0128 Halogen Bulb 12v 20w