Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other M0415
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett M0415 Flame Sensor
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | M0415 |
| Manufacturer Part # | M0415 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett M0415 Flame Sensor Probe 1-3/8" Probe, 1/4" Tab Terminal 90 Degree., Blodgett, Oven Mg32s Mg3270 Mt2136g Mt3255 Mt3855g Mt3870., Lincoln Oven Series 1000 (except 1030) 1200, Middleby Marshall Oven Ps300 Ps350.

