Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett M3354
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett M3354 Probe Temperature
Item:
#1142133
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | M3354 |
| Manufacturer Part # | M3354 |
| Height | 7.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett M3354 Temperature Probe, Blodgett/middleby Marshall 200 & 300 Mt21g (computerized, Units) Mt3855g Mt3870

