$26.78
$27.81
Compare Price
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R0082 Clamp Hose 1 5/16 To 2 4 Jan
Item:
#1215188
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R0082 |
| Manufacturer Part # | R0082 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R0082 Clamp Hose 1 5/16 To 2 4 Jan
$26.78
$27.81
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R0082 Clamp Hose 1 5/16 To 2 4 Jan
