Free Shipping
Free Shipping
$2,584.71
$2,684.00
Compare Price
You save
$99.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R0247
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R0247 Sensor Spiral Meat Prob E 101
Item:
#1213553
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R0247 |
| Manufacturer Part # | R0247 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R0247 Sensor Spiral Meat Prob E 101
$2,584.71
$2,684.00
You save
$99.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R0247 Sensor Spiral Meat Prob E 101