$400.88
$416.27
Compare Price
You save
$15.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R0291
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R0291 Protector Motor Z001.6 6/101
Item:
#1214601
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R0291 |
| Manufacturer Part # | R0291 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R0291 Protector Motor Z001.6 6/101
$400.88
$416.27
You save
$15.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R0291 Protector Motor Z001.6 6/101