$6.95
$7.21
Compare Price
You save
$0.26
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R0726 Washer Lock #10
Item:
#1213950
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R0726 |
| Manufacturer Part # | R0726 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R0726 Washer Lock #10
$6.95
$7.21
You save
$0.26
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R0726 Washer Lock #10
