FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Blodgett R10472 Float Switch Assy
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R10472 |
| Manufacturer Part # | R10472 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R10472 Float Switch, 3/4" Fpt In Botton S/s Housing With 2ea Floats Inside Top, Is 3-3/4" Dia X 5" Long, Blodgett Bc-20g Bc-14g
