$758.85
$788.00
Compare Price
You save
$29.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R10525
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R10525 Handle Assy Rh Door
Item:
#1214131
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R10525 |
| Manufacturer Part # | R10525 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R10525 Handle Assy Rh Door
$758.85
$788.00
You save
$29.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R10525 Handle Assy Rh Door