$33.70
$35.00
Compare Price
You save
$1.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R10630 Nipple Brass 3.50 1/4 N Pt
Item:
#1212459
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R10630 |
| Manufacturer Part # | R10630 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R10630 Nipple Brass 3.50 1/4 N Pt
$33.70
$35.00
You save
$1.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R10630 Nipple Brass 3.50 1/4 N Pt