$231.11
$239.99
Compare Price
You save
$8.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R10955 Assy Plastic Spray Bott Le
Item:
#1213806
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R10955 |
| Manufacturer Part # | R10955 |
| Height | 5.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R10955 Assy Plastic Spray Bott Le
$231.11
$239.99
You save
$8.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R10955 Assy Plastic Spray Bott Le
