Free Shipping
Free Shipping
$1,198.72
$1,244.76
Compare Price
You save
$46.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R10995
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R10995 Assy Water Filter
Item:
#1222813
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R10995 |
| Manufacturer Part # | R10995 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R10995 Assy Water Filter
$1,198.72
$1,244.76
You save
$46.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R10995 Assy Water Filter