Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R11269 Regulator Assy Pressure
Item:
#1213561
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R11269 |
| Manufacturer Part # | R11269 |
| Height | 2.95" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R11269 Regulator Assy Pressure