$187.78
$195.00
Compare Price
You save
$7.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R1142
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R1142 Valve Ball
Item:
#1214155
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R1142 |
| Manufacturer Part # | R1142 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R1142 Valve Ball
$187.78
$195.00
You save
$7.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R1142 Valve Ball