Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett R2207
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R2207 Clamp Hose Ss 7/8to 2 4 Mar
Item:
#1212822
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R2207 |
| Manufacturer Part # | R2207 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R2207 Clamp Hose Ss 7/8to 2 4 Mar
