$281.62
$292.44
Compare Price
You save
$10.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R2328 Rope Plate Assy Packing Mtr
Item:
#1214226
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R2328 |
| Manufacturer Part # | R2328 |
| Height | 1.95" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R2328 Rope Plate Assy Packing Mtr
$281.62
$292.44
You save
$10.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R2328 Rope Plate Assy Packing Mtr
