$88.18
$91.58
Compare Price
You save
$3.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett R2813
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R2813 Hose Pharmed 1/2 Id X 1/8 Wa
Item:
#1449399
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R2813 |
| Manufacturer Part # | R2813 |
| Height | 1" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R2813 Hose Pharmed 1/2 Id X 1/8 Wa
$88.18
$91.58
You save
$3.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R2813 Hose Pharmed 1/2 Id X 1/8 Wa
