$239.06
$248.25
Compare Price
You save
$9.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R2818 Door Switch & Brckt Assy
Item:
#1185324
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R2818 |
| Manufacturer Part # | R2818 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R2818 Door Switch & Brckt Assy
$239.06
$248.25
You save
$9.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R2818 Door Switch & Brckt Assy
