$376.54
$391.00
Compare Price
You save
$14.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R2905
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R2905 Pan Assy Drip S/s
Item:
#1214387
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R2905 |
| Manufacturer Part # | R2905 |
| Height | 2.4" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 23.55" |
| Weight | 2.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R2905 Pan Assy Drip S/s
$376.54
$391.00
You save
$14.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R2905 Pan Assy Drip S/s