$234.97
$244.00
Compare Price
You save
$9.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R3049 Plate Mtg Gasket Vertic Al
Item:
#1224084
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R3049 |
| Manufacturer Part # | R3049 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 28" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R3049 Plate Mtg Gasket Vertic Al
$234.97
$244.00
You save
$9.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R3049 Plate Mtg Gasket Vertic Al