$434.32
$451.00
Compare Price
You save
$16.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R3753 Plate Burner Mtg Weld C Os20
Item:
#1213420
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R3753 |
| Manufacturer Part # | R3753 |
| Height | 1.4" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R3753 Plate Burner Mtg Weld C Os20
$434.32
$451.00
You save
$16.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R3753 Plate Burner Mtg Weld C Os20