$52.96
$55.00
Compare Price
You save
$2.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R3955
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R3955 Gasket Boiler Transitio N
Item:
#1214662
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R3955 |
| Manufacturer Part # | R3955 |
| Height | 0.2" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R3955 Gasket Boiler Transitio N
$52.96
$55.00
You save
$2.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R3955 Gasket Boiler Transitio N