$372.94
$387.27
Compare Price
You save
$14.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R4130 Plate Hinge Pin Assy
Item:
#1214159
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R4130 |
| Manufacturer Part # | R4130 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R4130 Plate Hinge Pin Assy
$372.94
$387.27
You save
$14.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R4130 Plate Hinge Pin Assy