$82.88
$86.06
Compare Price
You save
$3.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R4287 Burner Inshot Short
Item:
#1212368
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R4287 |
| Manufacturer Part # | R4287 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R4287 Burner Inshot Short
$82.88
$86.06
You save
$3.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R4287 Burner Inshot Short
