$335.13
$348.00
Compare Price
You save
$12.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R4482
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett R4482 Insulation Duraboard .5 X 9
Item:
#1214390
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R4482 |
| Manufacturer Part # | R4482 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett R4482 Insulation Duraboard .5 X 9
$335.13
$348.00
You save
$12.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R4482 Insulation Duraboard .5 X 9