KitchenRestock.com is your trusted source for Buccaneer Container Corp .
- Authorized Buccaneer Container Corp dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Buccaneer Container Corp 14177-DECO
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Buccaneer Container Corp 14177-DECO (Buccaneer) Craft Beer Tumbler 19 Oz. Glass - cs
| Manufacturer | Buccaneer Container Corp |
|---|---|
| Model Number | 14177-DECO |
| Manufacturer Part # | 14177-DECO |
| Base | Stemmed / Footed |
| Type | Pilsner / Wheat |
| Material | Glass |
| Height | 7" |
| Width | 3.58" |
| Depth | 3.58" |
| Weight | 17.69 lbs |
| UPC | 10076440141778 |
About this item
Product Details
Product Details
Buccaneer Container Corp, 14177-DECO, (Buccaneer) Craft Beer Tumbler, 19 oz., glass, clear, (Custom Printed) (24 each per case) (Packed By: Cs)
