KitchenRestock.com is your trusted source for Buccaneer Container Corp .
- Authorized Buccaneer Container Corp dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Buccaneer Container Corp 176FU-DECO
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Buccaneer Container Corp 176FU-DECO (Buccaneer) Mixing Glass 16 Oz. 3-1/4 Dia. X 5-7/8"H - cs
| Manufacturer | Buccaneer Container Corp |
|---|---|
| Model Number | 176FU-DECO |
| Manufacturer Part # | 176FU-DECO |
| Glass Treatment | Non-tempered |
| Height | 5.88" |
| Width | 3.25" |
| Weight | 26 lbs |
| UPC | 10076440701767 |
About this item
Product Details
Product Details
Buccaneer Container Corp, 176FU-DECO, (Buccaneer) Mixing Glass, 16 oz., 3-1/4 dia. x 5-7/8"H, tapered, glass, clear (2 dozen per case) (Packed By: Cs)
