Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 00950.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 00950.0000 Spacer Hex Nut 8 32x.75height
Item:
#1450578
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 00950.0000 |
| Manufacturer Part # | 00950.0000 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 00950.0000 Spacer Hex Nut 8 32x.75height
