$4.17
$4.90
Compare Price
You save
$0.73
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 00958.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 00958.0000 Nut Hex Brass 1/2 14 Thread
Item:
#1179093
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 00958.0000 |
| Manufacturer Part # | 00958.0000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 00958.0000 Nut Hex Brass 1/2 14 Thread
$4.17
$4.90
You save
$0.73
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 00958.0000 Thread 41641

