$0.44
$0.50
Compare Price
You save
$0.06
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 00973.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 00973.0000 Nut Keps 6 32 Zinc Plate
Item:
#1450628
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 00973.0000 |
| Manufacturer Part # | 00973.0000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 00973.0000 Nut Keps 6 32 Zinc Plate
$0.44
$0.50
You save
$0.06
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 00973.0000 Nut Keps 6 32 Zinc Plate
