Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01082.0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 01082.0004 Sprayhead 5 Hole Sst (5 070)
Item:
#1450439
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01082.0004 |
| Manufacturer Part # | 01082.0004 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01082.0004 Sprayhead 5 Hole Sst (5 070)