Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn -01200-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -01200-00 Basin Nut
Item:
#1135696
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -01200-00 |
| Manufacturer Part # | -01200-00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -01200-00 Basin Nut

