$3.49
$4.10
Compare Price
You save
$0.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01221.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 01221.0001 C Ring Faucet Shank(tcd)
Item:
#1450600
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01221.0001 |
| Manufacturer Part # | 01221.0001 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 01221.0001 C Ring Faucet Shank(tcd)
$3.49
$4.10
You save
$0.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01221.0001 C Ring Faucet Shank(tcd)
