Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01225-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 01225-0000 Warmer Element 120v 130w 3 1/2" Dia
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01225-0000 |
| Manufacturer Part # | 01225-0000 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01225-0000 Warmer Element, [ 120v 130w 1ph ] [ 3-1/2" Dia. ], Bunn-o-matic, Coffee Brewer Series Ol Ot., Warmer Shp Shs Swp Sws Sua Sub., Series Wx.

