Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01298.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 01298.0000 Sight Gauge Glass 4.0 Lg
Item:
#1450607
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01298.0000 |
| Manufacturer Part # | 01298.0000 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01298.0000 Sight Gauge Glass 4.0 Lg