$0.59
$0.69
Compare Price
You save
$0.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01338.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 01338.0000 Screw Trh Sltd Sst 8 32x.62
Item:
#1450814
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01338.0000 |
| Manufacturer Part # | 01338.0000 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 01338.0000 Screw Trh Sltd Sst 8 32x.62
$0.59
$0.69
You save
$0.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01338.0000 Screw Trh Sltd Sst 8 32x.62
