$0.59
$0.69
Compare Price
You save
$0.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02327.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 02327.0002 Screw Pnh Sltd Lkg 4 40x.312
Item:
#1450833
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02327.0002 |
| Manufacturer Part # | 02327.0002 |
| Height | 0.3" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 02327.0002 Screw Pnh Sltd Lkg 4 40x.312
$0.59
$0.69
You save
$0.10
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02327.0002 Screw Pnh Sltd Lkg 4 40x.312
