Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02595.0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02595.0000 Compression Spring
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02595.0000 |
| Manufacturer Part # | 02595.0000 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02595.0000 Faucet Compression Spring 3/4" Long, Bunn 1 Gpr 1 Gpr-ff 1.5 Gpr 1.5 Gpr-ff Axiom Cdbc, Cdbcaps Cdbc Series Cdbc Twin Cdbc Twin Aps Cdbcf, Cdbcfaps Cdbcf-lptc Cdbcfp Cdbcp Cez Cez Twin Cez Twin, Aps Cezf Dual Dual Sh Dual Sh Dbc Dual Tf Dual Tf Dbc, Icb Icb Twin Icb-dv Itcb Itcb-dv Ohw Ohwa Single Cd, Single Cdf Single Sh Single Sh Dbc Single Tf Single Tf, Dbc Stf Stf-20 Stfa System Iii Single Multi-brewwise, Dbc Vlpf Itcb

