Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -02645-1000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -02645-1000 Liquid Level Probe
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -02645-1000 |
| Manufacturer Part # | -02645-1000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -02645-1000 Liquid Level Control, 2-1/2" Long X 3/8" Dia With 3/8" Cct Nut & Sleeve, Old # 2645-0002, Bunn-o-matic

