$63.73
$75.00
Compare Price
You save
$11.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02755.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 02755.1002 Heating Element Coffee
Item:
#1148584
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02755.1002 |
| Manufacturer Part # | 02755.1002 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 02755.1002 Heating Element Coffee
$63.73
$75.00
You save
$11.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02755.1002 120v 1680w

