$32.46
$38.20
Compare Price
You save
$5.74
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -03021-0014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -03021-0014 Funnel Brewside X Side S Moke
Item:
#1321195
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -03021-0014 |
| Manufacturer Part # | -03021-0014 |
| Height | 5.8" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn -03021-0014 Funnel Brewside X Side S Moke
$32.46
$38.20
You save
$5.74
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -03021-0014 Funnel Brewside X Side S Moke