Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03093.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 03093.0002 Wing Nut Faucet (black)
Item:
#1450866
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03093.0002 |
| Manufacturer Part # | 03093.0002 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03093.0002 Wing Nut Faucet (black)