$37.21/Pack
$43.80
Compare Price
You save
$6.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03260.1000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 03260.1000 Faucet Assembly Plastic Blk 2pk
Item:
#1450871
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03260.1000 |
| Manufacturer Part # | 03260.1000 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 03260.1000 Faucet Assembly Plastic Blk 2pk
$37.21/Pack
$43.80
You save
$6.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03260.1000 Faucet Assembly Plastic Blk 2pk
